SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Alarm dhe Kamera te Sigurise
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '16
ID e produktit :
117048
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
City Alarm Produkte Profesionale te Sigurise

me shumice dhe pakic


Posedojme;

KAMERA VËZHGIMI _IP dhe Analog nga vendi dhe nga distanca permes Internetit.

ALARME KUNDËR VJEDHJES _Pa Kabell dhe me Kabell, qe ju lajmeron ne Tel/Mobil kudo qe jeni.

ALARM KUNDËR ZJARRIT_Pa Kabell dhe me Kabell, qe ju lajmeron ne Tel/Mobil kudo qe jeni.

INTERFON DHE VIDEOFON_Per nje Familje dhe me shume.

KONTROLL NË QASJE/Time Attendance_Per Biznes dhe Privat.

ZERIM PROFESIONAL__ per Hotele, Restaurant, Shtepi etj. ne pllafon dhe ne Mure.

INVENTOR 12V per KAMERA,


Bejme Montimin kudo ne Kosove dhe Shqiperi, si dhe Shtrirjen e Kablles para perfundimit te Objektit


Produktet 12-24 Muaj Garancion,


Florim Kallaba
Pronar
_________________________________
City Alarm
Produkte elektronike te Sigurise

Rruga, Qazim Berisha 16 Prizren

Mob.: 044 135 698


Viber:+377 44 135 698

Facebook: cityalarm kosove

web: www.cityalarm.net 
email: info@cityalarm.net
Informata rreth publikuesit
Florim
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »