SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pioneer Navi Touch screen DVD Avic F55OBT
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '16
ID e produktit :
117067
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pioneer dvd(model europian) navi i ardhur nga jasht i pershtatet qdo lloj makine, osht i ri me najlon.. me te gjitha paisjet e veta percjellse me librat e vet ne te gjitha gjuhet e botes.Navi ka touch screen, bluetooth per lidhje me telefon, lidhjen me sensor nese i posedon vetura, lidhjen me kamera para dhe mbrapa, posedimin e micro sd kart ku mund te instaloni updatet e reja te maps per navigacion...Qmimi ne baz te marrveshjes.Per me shum kontaktoni:+37745394994

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jon
Prishtinë
045394994
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »