SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vikend shtëpi në bogë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '16
ID e produktit :
117074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vikend shtëpi ne Bogë te Rugoves 200m larg teleferikut.Shtepija ka 78m katrorë dhe eshte e gatshme per shfrytzim.Siperfaqja e truallit 6 ar.Gjindet buzë rruges kryesore dhe ka qasje ne truall per gjate gjithë vitit.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gëzim
Peja
049/044-275-458
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »