SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nokia lumia 920
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
4 Prill '17
ID e produktit :
117075
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nokia lumia 920
Ngjyra : E bardh
Hapsir : 32 giga
Kamer : 8.5 mega pixel carl zeiss
Ram memory : 1 gb
Windows : 10
Esht i perdorur ne gjendje te rregullt i bardh dhe bej ndrrim dhe shitet perveq qmimit te caktuar mund te kemi edhe marrveshje , nderrimi behet kryeshit me i phone ose me i pad ose me.ndonje laptop.Postuar nëpërmjet celularit.
Nese jeni te interesuar lajmrohuni ne tel: 049680392 ose ne viber +38649680392
Informata rreth publikuesit
besmir
049680392
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »