SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dhoma e dites
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '16
ID e produktit :
117118
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten mobilje per dhomen e dites. Kompleti ka 2 kauqa (shtrohen) dhe 2 fotele. DImensionet 240x100x50. Jasteket prapa mund te perdoren ne 2 ane. Hapesira e uljes me jasteke 50 cm e pa jasteke 70 cm. Ne gjendje te mire, te perdorura 2 vjet.
Informata rreth publikuesit
Bruno
Prishtinë
0037744142001
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »