SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Playstation 3 Slim 320GB Me Qip + 41 Lojna
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '13
ID e produktit :
11715
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes PlayStation 3 320GB me Qip me Multiman + 41 Lojra
Keto jane Lojrat:

1. Gran Turismo 5 (CD Origjinale)
2. Army of Two : The 40th Day
3. Battlefield Bad Company 2
4. Blur
5. Brain Challenge
6. Burnout Paradise The Ultimate Box
7. Call of Duty Black Ops 2
8. F1 2012
9. Farmin Simulator
10. Fifa 13
11. Fifa Street
12. Fifa Street 3
13. Grand Theft Auto 4 (GTA 4)
14. Grand Theft Auto 5 (GTA 5)
15. Hitman Absolution
16. Midnight Club Los Angeles
17. Mortal Kombat
18. Moto GP 10/11
19. MUD - FIM Motocross World Championship
20. NBA2K13
21. NBA Street Homecourt
22. Need For Speed Most Wanted 2012
23. Payday 2
24. Pro Evolution Soccer 2013 (PES 2013)
25. Pro Evolution Soccer 2014 (PES 2014)
26. Resident Evil 6
27. Saints Row 4
28. Saints Row 3
29. Sniper Elite V2
30. Sniper Ghost Warrior 2
31. Soldier of Fortune Payback
32. Sonic and Sega All Stars Racing Transformed
33. Spec Ops The Line
34. SSX
35, Tekken 6
37. Test Drive Unlimited 2
38. The Sims 3
39. Top Spin 4
40. WRC 3
41. WWE 13

Sony osht ne gjendje te Rregullt i ardhur nga Gjermania pak i perdorur.
Ka 2 Joysticka nje te zi njo te kalter.
Sony ka 320 GB Hardisk
Poashtu permban 1 x Kabell HDMI , 1 x Kabell AV.
Ka versionin me te ri 4.46 me Jailbreak CFW 4.46
Dhe te gjitha lojerat e reja i bojn .
Lojnat muni mi mar prej internetit ose edhe me ble CD origjinale ose me shku si p.sh me naj DVD Club mi mar lojnat ka 3$ ose 5$.
Informata rreth publikuesit
Benjamin
Prizren
044833633
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »