SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PRINTER PER BARKODA -BARCODE SCANNER
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '17
ID e produktit :
117188
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*LEXUES PËR BARKODE BARCODE SCANNER.......

*VIBER: +37745888140...........................................

*TRANSPORTI NË TËRË KOSOVËN........................------------------------------------------------------------------------
*SHES LEXUES PËR BARKODA TË LLOJEVE TË NDRYSHME,PAISJA VJEN ME MBAJTËS DHE USB KABËLL,PLUG&PLAY,JANË TË IMPORTUARA NGA GJERMANIA NË GJENDJE SHUMË TË MIRË.
**********************************************************************
*scanner scaner skener skaner skanues supermarket supermarketa super market markete marketa marketi barnatore raft rafta barcod barcode barcoda barkode barkod barkoda lexues skanim skanues restaurant butik butika butique pharmacy mobil shop free shop honeywell symbol datalogic zebra epson Moneygram westernunion termal thermal ls9208 ms7120 ms7820
Informata rreth publikuesit
Genci
Prishtinë
37745888140
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »