SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Garazha
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '16
ID e produktit :
117192
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Garazha gjindet ne Prishtine edhe osht me keto dimensione : 4metra me 3 metra dhe lartesia 2.25cm.
Cmimi me marrveshje
044/791-868
045/625-582
Informata rreth publikuesit
Fadil
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »