SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zte zmax z970 150€
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '16
ID e produktit :
117234
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes zte zmax z970 me gjendje shume te Mir tel eshte I perdorur vetem nje muaj..camera 8dhe5 mega pixel Android I 4..4.4 4G LTE cmimi 150€

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arion
Prishtinë
355697530570
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »