SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten dritaret dhe dyert nga plastika
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:25
ID e produktit :
117267
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dritaret dhe dyert nga plastika me trashesi te profilit t=6 cm dhe dy xhama.
Dimesionet:
Dritare (1.95*0.55) m'
Dere(fikse) 0.90*2.30 m'
Dritare(fikse) 3 cope 1.60*0.60 m
Dyer+dritare(fikse+hapje) 2.00*2.10 m
Qmimi me marreveshje
Tel:044669607
049344020
Viber:+37744669607
Informata rreth publikuesit
Ndermarrja Ndertimore Sherbyese - NASA
Therandë
049344020
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »