SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Bubnjet
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '16
ID e produktit :
117275
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Bubnjet të firmës FAME në shum të mirë, të ruajtura dhe tingull shum të mirë, dhe seti është i kompletuar.Mund të na kontaktoni edhe ne viber. +38649793538

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ervin
Gjilan
+38649793538
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »