SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KOMPLAST-HAPJA E BUNARAVE NE TERE KOSOVEN
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '17
ID e produktit :
117297
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejme shpimin e puseve me gypa te plastikes me dimensione
Φ125
Φ140
Φ160
Φ200
Φ300

SHpime per BUNARA ,
shpime per PILOTA ,
shpime per NXEMJE GJEOTERMALE
Hulumtime GJEOLOGJIKE DHE GJEOMEKANIKE

E LICENCUAR ME ISO STANDARDE prej 1985

kontakti:
044/455-694 VIBER:+377 44/455-694
044/481-686 +377 44/481-686
044/957-758 +377 44/957-758
Email:
komplast.i@hotmail.com
WWW.komplast-ks.com 
Informata rreth publikuesit
gani
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »