SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kran kamer, Jimmy Jib triangle, Full HD, kameraman
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
ID e produktit :
117371
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Krani (jimmy Jib) me paisjet sin ë vijim:

3.0m ; 5.4m; 7.6m; 9.1m; 10.6m dhe 12 m, trupi tre-këndësh Alumini Treangle,
Pan - Tillt 360 shkallë me gjoistik lëvizës,
2 Gjoistika ( për kontroll të lëvizjes dhe për kontroll zoomi),
Bateria i kapun në Control Box,
Zoomi, fokusi dhe kontrolla e Irisit (Canon dhe Fuji),
Tripodi levizës me përforcus (siguresa),
Leveler (Treangle),
Rrotat dhe mbajtësi i rrotava (tripodi i rrotave),
Remote Head (koka e kranit) dhe 2 motora (Stanton),
Control Box-i komplet (pan, tillt, speed, ramp kontroll dhe rryma),
Çanta sipas formës së pjesëve të trianglit + çanta për trajpod,
si dhe çantë për kokë dhe paisjet tjera të Jimmy Jib-it,
Bulonat (shtrafat) për të gjitha pjesë të Jimmy Jib-it & çelsi montues,
Sajllat për 3.0m ; 5.4m; 7.6m; 9.1m; 10.6m dhe 12 m,
Kabllot për lidhjen nga Control Box-i në: Gjoistik pan-tillt, zoom, dhe kokë,
ZooM kontroll “Manfrotto” për DV kamera (Sony, Panasonic dhe Canon).

GARANCIONI : 18 muaj FULL garancion ( përveq demtimeve fizike).

P.S. Mos blej kran pa e pa edhe kranin tonë, edhe nese gjen kran ma te mire per veq (Jimmy Jib Treange qe kushton $29.000 komplet) hajde mere GRATIS.

Çmimin dhe elementet shtese mund ti gjeni ne web.

jimmyjib-kosova.com/ 

Tel. +37744115144 Viber

si dhe Jimmy Jib-in (kranin) jap me çira 250€ për një natë me gjithë kranist.
Informata rreth publikuesit
Veton
Prishtinë
+37744115144
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »