SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PS3 I ARDHUR NGA HOLANDA ME 15 LOJRA
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '16
ID e produktit :
117382
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I ARDHUR NGA HOLANDA ME 15 LOJRA SI :
1.CALL OF DUTY BLACK OPS 3
2.FIFA 16
3.BATTLEFIELD 4
4.FIFA 15
5.BATTLEFIELD 3
6.CALL OF DUTY BLACK OPS
7.CALL OF DUTY MODERN WARFARE 3
8.CALL OF DUTY MODERN WARFARE 2
9.WWE 12
10.WWE 13
11.ASSASINS CREED BLACK FLAG
12.ASSASINS CREED 2
13.RED DEAD REDEMPTION
14.GTA IV
15.TOP SPIN (TENNIS)
16.FIFA 12
17. FIFA 11
PS3 ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT NE BRENDI KA 500 GB VJEN ME DY JOYSTICKA ORIGINAL , MBUSHES DHE KABLLON HDMI.
p.s muj me bo lirim
kontakto ne facebook.com :www.facebook.com/blinn.kukaj1 
mundem me ndrru me macbook i5 ose llaptop
Informata rreth publikuesit
Blin N
Los Angeles, California
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »