SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fustani i Nuserise
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '16
ID e produktit :
117398
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fustanin e nuseris i cili vjen me dorza dhe kuror ose mund te leshohet me qira per ma shum info kontaktoni ne telefon.
Informata rreth publikuesit
Valton Alma
Gjakovë
+37744457748
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »