SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NTP "Abo-Si"
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '16
ID e produktit :
117417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fabrika per prodhimin dhe perpunimin e amballazhes se kartonit.

Blejme dhe leter mbeturin.

Bejme transportin e mallrave nga Bullgari per ne Kosove,Maqedoni,Shqiperi dhe anasjelltas.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatos
Prizren
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »