SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banes me qera
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '13
ID e produktit :
11745
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
kerkoj bashkbanuese femra studente,banesa gjindet afer fk.te mjeksis dhe fk teknik.
banesa ka te gjitha kushtet per banim,banio kuzhin ballkon makin per larjen e rrobave,tv,frigorifer,nxemje etj.
jan te lira 2 dhoma te fjetjes,njera per tri vajza tjetra per dy vajza.
qmimi per person eshte 60 euro + rryma e perbashket

nr tel : 049353321
049135422
Informata rreth publikuesit
Adelina
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »