SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
tavolina karrika separe shankerica etj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '16
ID e produktit :
117515
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,terasa,etj. te gjitha keto me kualitet te lart dhe qmime te volitshme.,ngjyra te ndryshme.punojm edhe me porosi.per me shum vizito ne facebook Petrova Comerc .kontaktoni ne 045 256 699
Informata rreth publikuesit
Alban
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »