SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fotograf Profesional
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '17
ID e produktit :
117534
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fotograf profesional : bejë foto profesionale , portret , landscape
Foto qiftev ne natyr te fejuar & te martuar.
Foto model/modele
Foto & reklama te ndryshme te produktev apo bizniseve tuaja
dizajnimin e reklamave
Foto familjare
Bejë dhe printim e fotov te natyrave te ndryshme te kosoves apo edhe rrethit te kosoves
Keto foto do te ju rikujtojn te kaluaren tuaj ...
Mund te me gjenj edhe ne. Fb . Gentian Kastrati - Photography
Nr : 049 855 001
Viber 0038649 855001
Informata rreth publikuesit
Genti-an
049 855001
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »