SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MacBook Pro 13
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '16
ID e produktit :
117538
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
+38649339477 - Apple MacBook Pro Retina Display 13 inch, se bashku me nje qante dhe mbulojat me ngjyr te kuqe me shum te dhena i keni ne foto, llaptopi eshte shum i ruajtur dhe shum pakes i perdorur
Informata rreth publikuesit
Endi
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »