SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepiza i5 sapo ardhur nga Zvicra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '16
ID e produktit :
117561
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepiza e sapo ardhur nga zvicrra shum pak e perdorur Modeli Asus Procesori i5 2.67 GHZ x2 Ram 8 GB Hdd 500 GB Grafika 4095 MB + Shared DVD Writer Shtepiza eshte e perdorur shum pak dhe eshte ne gjendje perfekte nuk ka as me te voglin defekt per qdo info ju lutem kontaktoni ne 049 351 545 nuk kam viber
Informata rreth publikuesit
Andrea
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »