SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KAMERA DHE ALARM
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '16
ID e produktit :
117600
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kemi kamera vezhguese "HIKVISION dhe Alarme kunder vjedhjes JABLOTRON me SHUMICE dhe PAKICE,poashtu edhe kabllo te llojeve te ndryshme,HARD DISK,BNC konektora per kamera,adaptera per furnizim etj.Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne numer 044-352-998 poashtu edhe ne Viber +37744352998. Te gjitha produktet tona jane me garancion dhe me standarde te certifikuara. Ofrojme edhe perkrahje teknike. Faqja ne facebook: www.facebook.com/pages/Edi-Security-Systems/99048387099?fref=ts 

viber: +377 44 352 998


Faqja ne facebook:

www.facebook.com/pages/Edi-Security-Systems/99048387099?fref=ts 
Informata rreth publikuesit
Edi
Prizren
044 352 998
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »