SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Paisje per Hoteleri
Çmimi :
€7,799.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '16
ID e produktit :
117608
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Paisje per Hoteleri Komplet per nje Restoran te gjitha jane Inox
Frigorifer i embelsirav (Vitrinë)
Frigorifer dhe tavoline pune
Skara (Grilli me Gaz + Tavoline Pune)
Lavamani 2 pjesësh me Bateri (Qeshme)
Furra e picav nje kateshe se bashku me kembe mbajtese
Ventilatori se bashku me Gypat e jashtem dhe motorr
Friteze e Pomfitit
Karrika 40 Cope
Tavolina 10 Cope
Pjata te Picave 40 Cope dhe paisjet percjellese
Paisjet jane te perdorura 1 Muaj dhe SHiten vetem Komplet
049552038
Informata rreth publikuesit
Buchii
Prishtinë
049/552038
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »