SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NINTENDO Wii
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '16
ID e produktit :
117627
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me qip, lexon lojerat jo origjinale.
Wii konsola, 2 x gjojstik + 2 Nunchuk, 2 x mbrojtese silikoni, 2 x Wii Wheel, posedon lojen origjinale Mariokart Wii, USB 16 GB me 5 lojera, aksesor per tenis dhe peshkim si dhe nje qant per transport. Është e paketuar ne paketim origjinal dhe mund ti gezoni femijet tuaj sikurse po ti dhuronit nje te re.
Informata rreth publikuesit
Ai
Prishtinë
049157853
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »