SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Per3viteKerkohetShtepiDragodan
Kategoria :
Postuar :
31 Tetor '17
ID e produktit :
11766
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nje familje nderkombetare kerkon shtepi te mobiluar ne Dragodan me qira per afat prej 3 vitesh. Shtepia duhet t'i kete se paku 5 dhoma gjumi, oborr, etj. Qiraja fillon ne Korrik, kurse famlija vjen ne vizite ne fillim te muajit Prill.


Ofertat me fotografi dhe pershkrim te detajizuar dergoni ne e-mailin: yreapr@live.com. 044/049 550 111
Ofertat me fotografi dhe pershkrim te detajizuar dergoni ne e-mailin: yreapr@live.com. 044/049 550 111
Informata rreth publikuesit
Bekim
Prishtinë
044550111
Neper tere Kosoven [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »