SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Paisje per dyqane ushqimore
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '16
ID e produktit :
117739
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet malli, frizat dhe raftetTe gjitha paisjet jane shume pak te perdorura dhe jane ne gjendje te rregullt. Cmim i volitshem dhe i negociushem.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Zana
Pristina
+37744714794
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »