SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 1 llaptop dhe 1 biqiklet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '16
ID e produktit :
117750
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 1 llaptop edhe 1 bicikellLlaptopit ikan ra 4 shkonja punon esht ne gjendje te rregullt Firma (acer) Biciklla esht ne gjendje te rregullt emir esht e vjeter kushnicat ika me disk boj ndrrim me telefon 044 653 368044 298 359

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mergim
Radivojc
044 653 368
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »