SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Wirless Charching
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '16
ID e produktit :
117779
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Wirless Charching per s5 eshte i ri si dhe punon per te gjith llojet e samsungut duke filluar nga s4 por ky osht i specifikum per s5 te eshte origjinal prej jashtit dhe nuk eshte falls si ne te shumten e mobishopave te interesuarit te lajmreohen
Informata rreth publikuesit
Dardan
049522572
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »