SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes turbinen dhe boshpumpen
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '13
ID e produktit :
11778
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes turbinen me gjith boshpumpen te wv sharan 1.9 tdi ose per golf 4 1.9.
po ashtu posedoj ne shitje edhe boshpumpa dhe dizne per pezho dhe citroen.
per info:044-710-033
Informata rreth publikuesit
shkodran
Prishtinë
049387607
prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »