SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten mobilje
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '16
ID e produktit :
117798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten mobilje. Dhome dite. Shume praktike per qendrim ditore ne te perfshihen 2:2:1, mbulesat e mobileve dhe tavolina. Te punuara me dore nga druri. Kualitet i lart. Te perdorura vetem nje vit. Shiten per arsye te nderrimit te banimit. Kontakoni ne numrin e tel: 045 544 839
Informata rreth publikuesit
Beta
Prishtinë
045 544 839
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »