SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ventilatori per BMW E46
Çmimi fillestar :
€130.00
Ju kurseni :
€60.00 (47% zbritje)
Çmimi :
€70.00 Çmimi rritet në €130.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '16
ID e produktit :
117799
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Pjesa Elektronike e Ventilatorit per BMW E46. Dmth Flutura eshte pak e demtuar por pjesa Elektronike punon super. Mund te vini dhe ta shikoni vet nese jeni te interesuar. Per me shume kontaktoni ne numer te telefonit 044 345 670
Cmimi pak i negocioueshem.
Informata rreth publikuesit
Rinor Rexhepi
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »