SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dy ules dhe tre ules
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '13
ID e produktit :
11781
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dy ules dhe tre ules. Jane material i lekures. Tre ulesi shtrihet dhe mund te perdoret si shtrat per te fjetur dhe, dy ulesi si dollap (shikoni foton). Jane ne gjendje te rregullt dhe nuk jane aspak te gervishtur.Nuk jane shume te perdour. Kane ngjyre teget. Jane prodhim nga Gjermania te ardhur nga Austria. Ju lutem te kontaktojne vetem ata persona qe jane te interesuar per keto mobilje... Qmimi 350 eur.
Informata rreth publikuesit
Milaim
Prishtinë
044906397
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »