SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipad air 2 & air
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '16
ID e produktit :
117829
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ipad air 2 32gb 170 euro dhe ipad air 16gb 140euro me icloud si ne foto dyt me qmim te volitshum 330euro pres bleres serioz contact : Viber +37745645624Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Live
Prishtinë
045645624
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »