SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pastor Gjerman 100% origjinal
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '16
ID e produktit :
117897
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes qenin pastor Gjerman 100%origjinal gjinia Mashkull mosha 2 vjet e 3 muj, eshte I mire per pllace dhe per shtepi, eshte I ndegjueshem.
Arsyja pse po e hjeku eshte se kam nje qen tjeter.
Boj edhe ndrrim me diqka qe me konvenon
044470745
Informata rreth publikuesit
Din
Pristina
Gërdoc [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »