SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
YATOUR mp3 modulator USB/SD/AUX per FIAT,ALFAROMEO
Çmimi :
€65.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt
ID e produktit :
117954
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
YATOUR mp3 modulatorë (Digjital Music Changer) USB / SD kartel / AUX
Instalohet ne radio origjinale fabrikisht te veturave FIAT , ALFAROMEO,LANCIA etj...
Kontrolli me anë të butonave në radio ekzistuese te veturës dhe butonat e kontrollit në timon tuaj drejtues.
Digjital Music Changer (mp3 modulatori) lidhet me kabull direkt ne radio ,( jo FM modulator me vale ),
Është zëvendësim i CD magazinës, muzikat vendosen ne USB ose SD kartel, kështu qe mundesh me i ndërruar dhe me i rendite sipas dëshirës.
Përkrah USB ,SD kartel ,ka AUX hyrje për pasje opcionale.(Iphone,Ipod,DVD etj)
Muzikat ndahen ne grupe ( folldera CD01,CD02,CD03... ),ne aq grupe sa pulla me numra i ka radio, radiot zakonisht i kanë 6 deri 10 pulla me numra për radio stacione kështu qe 6 deri 10 grupe me muzika mundesh me i pas ne dispozicion.
Brenda çdo grupi (CD01,CD02,CD03...) mundesh me i vendose deri 99 kënge,

Jemi përfaqësues për Kosove i kompanisë YATOUR ,www.vcarlink.com/egsjj.asp?id=3

Kontakti:
BM ELECTRONIC service
Kongresi I Manastirit 33
11000 Podujeve
KOSOVE
Tel 044/049 171374
Viber,WhatsApp +38649171374
bmelectronic@gmail.com
www.bmelectronic.com 
www.facebook.com/BmElectronicServic 

Për klient nga qytetet tjera produktin mund te jua dërgoj me poste te shpejt ekspres KO-EX brenda Kosovës për 24 ore qe kushton 3 euro
Informata rreth publikuesit
BM ELECTRONIC
Besianë
044/049 171374
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »