SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tablet VIVAX
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '16
ID e produktit :
118016
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes tablet VIVAX i ri ne gjendje perfekteTableti punon me SIM cartel (3G)8GB Rom 1GB Ram Vesrioni : 5.1.1 LolipopMe teblet vjen edhe mbrojtsja me tastier + folia ne ekran Tableti ka kamer perpara dhe mbrapa Kameren e ka t pastert si mbrapa ashtu edhe para Shum i ruajtur pa asnje gervishje te vetme+37745217635(Viber Whatsapp)Pres bleres serioz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Genti
Shtime
045217635
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »