SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tepih 100% lesh
Çmimi :
€69.99
Kategoria :
Postuar :
9 Prill '16
ID e produktit :
118047
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dimensionet 2.00x3.00m
Gjindemi në Prishtinë dyqani BESIANI
ngjit me gjimnazin Sami Frashëri.
Shikoni dhe modelet tjera të tepihëve duke klikuar fototot tjera ne album
Www.fb.com/besiani  
Informata rreth publikuesit
BLEJ LIRE
Prishtinë
377 44 981 616
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »