SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Sintin YAMAHA TYROS 2
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '17
ID e produktit :
118058
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sinti YAMAHA TYROS 2 eshte sint i pershtatshem per muzike Live dhe per Studio me ritme dhe ngjyra shume te mira, vjen bashke me kofer te forte te firmes THON
Informata rreth publikuesit
Masar
Prizren
+37744242823
Rr. Xhevat Berisha 21 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »