SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Traktor HATTAT A110 (motor PERKINS)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '17
ID e produktit :
118257
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Traktor HATTAT A110 me motor anglez PERKINS.

Te dhenat teknike:

Motori: PERKINS 81KW-110KF 4 cilindra, Turbo Intercooler
Marshet: 16F+8R Synchro
Kapaciteti i ngritjes se hidraulikut: 3700 kg
Kapaciteti i rezervuarit: 115 litra
Pesha e traktorit: 4200 kg
Kabina me klime per ftohje dhe nxemje.

Perfaqesues gjeneral per KOSOVE

AGROFER
Rahovec
www.agrofer-ks.com 
www.facebook.com/Agroferi 
Informata rreth publikuesit
AGROFER
Rahovec
049 669 664
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »