SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shfajci CO2
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
ID e produktit :
118263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shfajci i perdorur ngjendje shum tmir prodhim i Italian me ftohës të ujit është Trefaz dhe ka 400 Ampera AH komplet me boc shitet 650 Euro per ma shum 044612371
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albin
Podujevë
044612371
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »