SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ps3
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '16
ID e produktit :
118271
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes sony playstation 3 , ne gjendje te rregullt , me dy gjostika 160 gb slim ( nuk bahet me qip ) poashtu vjen edhe kablla HDMI dhe dy mbushesit e gjostikav
Ka cd :
GTA 5 ( me kod mun me lu online )
FIFA 13 ( poashtu edhe me kto lun online )
Assasins Creed 3
Dragon ball z burslimit e te tjera qe mund te i shihni ne fotoo
Bajm pak zbritje e shes per arsye se nuk e perdori , sepse kam ps4
Informata rreth publikuesit
flori
Klinë
+38649618690
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »