SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Samsung Galaxy S2 i ardhur nga Gjermania
Çmimi :
€95.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '16
ID e produktit :
118282
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Samsung Galaxy S2 i sapo ardhur nga Gjermania. Telefoni eshte ne gjendje krejtesisht ne rregull, shume pak i perdorur vetem nga une personalisht, punon pa asnje problem dhe eshte pa asnje gervishje as me te voglen. Per kete ju garantoj. Ka folien mbrojtese te ekranit, plus vjen me te gjitha pajisjet percjellese, dy folie tjera, dy kapak mbrojtes etj, ashtu siq ka ardhur. Qmimi: 95 €. Tel. 044681051 ose viber +37744681051.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besnik
044681051
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »