SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SAMSUNG UHD TV 3D nga Zvicra
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '16
ID e produktit :
118368
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SAMSUNG 3D SMART 55" UHD TV i importuar nga Zvicra i paperdorur dhe në gjendje të rregullt.
TV është firmë origjinale dhe kualitetin e ka të garantuar.
Informata rreth publikuesit
Labi
Pejë
38649210422
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »