SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy S4 i9505 16gb + 8gb Kartela
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '16
ID e produktit :
118379
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Samsung Galaxy S4 i9505 , 16gb + 8 gb kartela , telefoni eshte ble i ri nga une dhe eshte perdorur gjithmon vetem nga une , nuk ka pasur kurr pjes te ndrruar apo diqka tjeter , perveq bronzit qe o hjek anash krejt tjeter osht nrregull

Kontaktet viber : 049 541163Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
lorikk
049541163
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »