SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Patiket Adidas Nitrocharge 3.0 (Kopaqka)
Çmimi :
€15.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt
ID e produktit :
118401
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten patiket per futboll adidas nitrocharge 3.0,origjinal,jane nga gjermania,numri i tyre 38,jane shum pak te perdorura dhe shum te rujtura....Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auron
Prishtinë
37745430668
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »