SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nokia Lumia 535
Çmimi :
€140.00
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '16
ID e produktit :
118413
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes telefonin shum i mir , i rujtun pa asnje grrith . Kameren e ka shum te mir 5 mp para dhe mbrapa , i ben fotot e pastra . Bej ndrrim me Iphone 4s - 5 , Per ma shum kontaktoni nr 045/340/139
Informata rreth publikuesit
Ermal
Ferizaj
044131796 - 045672609
Mirash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »