SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
„PIT STOP“ ne MOB IN 31.07.2017
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '17
ID e produktit :
118437
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shfrytëzo kampanjen unike „PIT STOP“ ne MOB IN, me zbritjen më të madhe në historinë tonë! Ndalu në „PIT STOP“ dhe buzëqesh me Super Zbritjen! Nxito, sasia është e limituar!
Që të jeni edhe ju pjesë e zbritjes PIT STOP në MOB IN?
Atëherë mos hezitoni antarësohuni në:

mobin-ks.com/live/sq/pitstop-antaresimi/ 
Informata rreth publikuesit
Mobin
Fushë Kosovë
045 322 808
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »