SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mjalt 100% natyrale
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '16
ID e produktit :
118466
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shesim mjalt origjinale gjtha llojet nga 10 euro
qumshti i bletes 15 $ GRAMI
llojet -
1 - mjalet e livadheve
2 - mjalt e bagremit
3 - dhe te pishav

kemi dhe qumsht blete Qumështi i bletës, efektet
kuruese Sëmundjet që kuron qumështi i bletës kuron
Aneminë
Problemet e zemrës
Koliti
Kolesteroli
Tensionin i lartë
Tensioni i ulët
Promblemet e venave
Promblemet e stomakut
Tiroidet

Efektet kuruese
Efekt çlodhës
Efekt qetësues
Stimulon rritjen
Forcon muskujt
Zhvillon trurin
Pastron organizmin
Rregullon prodhimin e yndyrnës
Rrit jetgjatësinë
Zgjeron enët e gjakut
“Rinon” lëkurën
Rrit imunitetin
Informata rreth publikuesit
vullnet
Viti
045546884
pozheran [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »