SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 6 gold 64gb
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '16
ID e produktit :
118486
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes ose nderroj Iphone 6gold 64gb 2muaj i perdorur ,nderrimin e bej me nje samsung s6 edge, iphone eshte ne gjendje te rregullt pa asnje grrith, perpos touchi nuk i punon mire dhe kushton 80 euro te rregullohet.
numri kontaktues: 049 636 117
Informata rreth publikuesit
Leeotrim
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »