SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesim friza dhe tavolin shitjes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '16
ID e produktit :
118527
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim 1 friz vitrin vetem 6 muj iperdorur ne gjendje profekt frizi osht me 3 dyr gjatsia frizit 2.50metra qmimi 1500e. Po ashtu 1 friz vitrin ky osht maj perdorur po ne gjendje tmir punimi gjatsia frizit osht 4 metra qmimi 1100e. Po ashtu dhe 1 friz bazen me ngrimje thell. Dhe 1 ark apo tavolin per shitje arka osht 6 muj eperdorur dhe osht modelev te reja qmimi arks osht 350e per gjdo informat tel 049189064Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Din
Gjakovë
049189064
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »